.

.

Somdot Салон со 8 Лесно се Повлече Фиоки 4-Ниво Широк Ткаенина Салон за Спалната соба Канцеларија Перење Плакарот Entryway Ходникот Расадник Соба, Црна/Селски Браун

Somdot Салон со 8 Лесно се Повлече Фиоки 4-Ниво Широк Ткаенина Салон за Спалната соба Канцеларија Перење Плакарот

DEN 2159.76
Достапност
Залиха

✔Екранот Стабилна челична рамка и издржливи МДФ дрво врвот можат да доведат до 66lbs; 4 прилагодливи пластични нозе заштитете го вашиот под од гребење и одржување на чување кула ниво и стабилен на нерамна подови или тепих. ✔100% Задоволство Гаранција : Ние обезбедуваме 18 месеци грижете се-бесплатно гаранција и корисни услуги на клиентите.Можете да контактирате со нас за да се распрашува било какви прашања во врска расадник салон, и нашите искусни експерти ќе ви помогнат во 18 часа.Не ставајте дебели предмети и во фиоките, не се мијат салон фиока.Таму може да се мирис на "нови" кога прв отворањето на пакетот, ве молиме воздух производот надвор во добро вентилирани место за неколку часа.Боја : Црна/Селски Браун.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа