.

.

Uieke Babys Здив Вештачки Цвеќиња 4 Пакет Faux Вештачки Gypsophila Букет Лажни Свила Цвет Реалниот Допир Растенија Свадба Партија Декорација DIY Дом Градина Farmhouse Оркестарот (Ро?

Uieke Babys Здив Вештачки Цвеќиња 4 Пакет Faux Вештачки Gypsophila Букет Лажни Свила Цвет Реалниот Допир Растенија

DEN 287.76
Достапност
Залиха

????Материјал : лажен растенија, Цвеќе матични - Високо квалитетни пластични и железо жица, Цвет глави - свила крпа цвет, Меко чувство, цвет глави се многу цврста и не падне лесно, за Време на долгорочни транспорт, на цветни гранки може да бидат оштетени.Ако цветните гранки ќе примите се одделуваат, можете да се обидете да ги поправаат со топла топи лепило.Ако цветните гранки се скрши и не може да биде поправена, ве молиме да ни кажете дека ќе биде за вас замена на нов карго. ????Големина : вкупната висина на мајки ден цвеќе е околу 19.7 инчи, и цвет матични е 7.8 инчи долго.Ширина на букет е околу 7 инчи.Дијаметарот на секој petal е за 0.6 инчи.Постојат 4 големи гранки, 16 мали гранки вкупно 96 мали ливчиња во вкупниот број.Овој цвет се вклопува во вазна за 8 инчи висок.Ако вашиот вазна е кратко, вие треба да ја исечете должината на стеблото. ????Боја : Бела, Златна Жолта ,Розева, Сина, Виолетова, Црвена Боја.Тежина : 25g, ув отпорни Babysbreath вештачки цвеќиња падне украси за дома.ве молиме изберете боја според вашиот интерес.Таму може да биде благо боја отстапување се должи на различни прикази.Ако Ви се допаѓа целосна и живописни ефект како и сликата се прикажува, ве молиме цел неколку бои. ????Пакет : 4 Пакет Gypsophila Бебето Здив најголемиот дел вештачки цвеќиња (Вазна и други accessaries не се вклучени.), Со цел да се намали обемот на пакување за време на транспортот,Секој цвет е цвет матични е искривен.Не грижете се,Тоа не ќе му наштети на цвет пол.Може лесно да се врати во првобитна состојба. ????Европската Дизајн : добро направени и vibrantly обоени, изгледа реално-како Одличен за домашна или местото декорација како свадба, продавница, ресторан, канцеларија, итн Погодна за двете внатрешна и надворешна употреба, создавање на пријателски амбиент.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас!.Цвет јазикот на gypsophila е копнеж, младите, сон, и вистинската љубов.Тоа содржи чиста, далекусежни, и романтични значења.Кога gypsophila се смета како подарок, тоа обично го изразува ова значење : јас сум водат за исчезнати, а тоа ќе се чиста, навистина ми се допаѓа вас, и јас сум многу среќен да имаш.Материјали : Свила ливчиња и цвеќиња произлегува имаат жици внатре.Bendable произлегува од вештачки цвеќиња,Отстранлив цветни гранки,Реални цвеќиња.Боја : Како што е прикажано, не може да биде благо боја отстапување се должи на различни прикази.Големина на : Целосна висина е 19.7 инчен/ 50cm, (ве Молиме овозможи 1-2cm отстапување се должи на рачно мерење.).Пакет се Вклучени : 6 × Gypsophila вештачки цвеќиња букет(Не вазна вклучени).Нашите lifelike gypsophila вештачки цвеќиња букет беше целосно имитира вистински gypsophila, свежа боја и реалниот допир чувство го направи вашиот живот повеќе благодат.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа