.

.

Patelai Пена Перница Лист Висока Густина Цврста Пена Тапацир Пена Перница, Седиште Замена Тапацир Лист за Дома Додатоци Резерви (79 x 16 x 0,8 Инчи)

Patelai Пена Перница Лист Висока Густина Цврста Пена Тапацир Пена Перница, Седиште Замена Тапацир Лист за Дома

DEN 599.76
Достапност
Залиха

Лесно да се намали : пена перница лист мерки за прибл. 0.8 x 16 x 79 инчи, лесно за вас не се сече со нож и уреденост на рабови, исто така може да магацинот за да додадете дебелина и се претвори во било кое подрачје и висина вашата потреба.Убаво материјал : нашата висока густина цврста пена е направен од висока густина сунѓери, трајни и стандард, исто така, обезбедување на вас убаво балансирана поддршка и утеха, да ви донесе удобно допир искуство, можете да го користите за долго време.Повеќекратна употреба : овој тепих пена перница може да обезбеди поддршка за софи, душеци, табели, мебел перници, брод перници, автомобил перници, пена, душеци, постелнина и други апарати за домаќинство и комерцијални мебел апликации.Топло напомена : пена перница се вакумирани и може да се врати во нивната оригинална форма, откако се неотпакувани за некое време, тоа е мека и може да ја задржи својата вкочанетост и поддршка, и уште одбиени назад во неговата оригинална дебелина.Функционални елементи : нашата седиште замена тапацир лист е дизајниран со удобен материјал, и ќе биде вашата практични додатоци во секојдневниот живот, да ви помогне да се замени скршен делови, и исто така можете да ја споделите со вашите пријатели или членови на семејството.Големина : 79 x 16 x 0,8 Инчи.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа