.

.

ЕГО Моќ+ Делови 2825138001 Scraper Собранието за SNT2100, SNT2102, SNT2103, SNT2110, SNT2112 & SNT2114 21 Снег Компресори

ЕГО Моќ+ Делови 2825138001 Scraper Собранието за SNT2100, SNT2102, SNT2103, SNT2110, SNT2112 & SNT2114 21 Снег

DEN 11279.76
Достапност
Залиха

Вистински ЕГО Моќ+ Дел.Scraper Бар Собранието за ЕГО Моќ+ 21" Снег Компресори.Вклучува 1 Scraper Бар, 5 Завртки, 5 Подлошки и 5 Ореви.Замена на Scraper Бар помага во Одржување на Оптимални Перформанси.Одговара на Модели : SNT2100, SNT2102, SNT2103, SNT2110, SNT2112 и SNT2114. ЕГОТО 2825138001 Снег Компресор Scraper Бар Собранието е само замена scraper бар одобрен за употреба со ЕГОТО МОЌ+ 21 инчен Снег Компресор (SNT2100).На scraper бар е специјално дизајниран за вашиот снег компресор и ќе ја испорача највисоката квалитет на перформанси.SNT2100, SNT2102, SNT2103, SNT2110, SNT2112 и SNT2114.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа