.

.

LASCO 0-6109 Топла/Ладна Славина се Справи со Индекс Копчиња за Kohler Тренд, Акрилик

LASCO 0-6109 Топла/Ладна Славина се Справи со Индекс Копчиња за Kohler Тренд, Акрилик

DEN 287.76
Достапност
Залиха

Јасно акрилик.Топла и ладна индекс копчиња за славина рачки. 13/16-инчен надворешен дијаметар од 3/4-инчен внатре дијаметар.Се вклопува Kohler Тренд серија, Безгрижно, Милвоки.со, и Универзална Rundle.Замена за ОЕМ 30001 и 30002. LASCO 0-6109 Топла/Ладна Славина се Справи со Индекс на Копчиња, Вклопува Kohler Тренд, Безгрижно, Милвоки.со и Универзална Rundle Брендови, Акрилик.Топла и ладна славина се справи со индекс на копчиња, вклопува Kholer Тренд, Безгрижно, Милвоки.со, и Универзална Rundle.Замена за ОЕМ 30001 и 30002. Димензии се; 13/16-инчен надворешен дијаметар од 3/4-инчен внатре дијаметар.Ларсен Снабдување на третата генерација семејство во сопственост и управувани компанија со над 80 години искуство има најголем мало со водоводни линија во индустријата, денес со над 7000 пакуваат и 16,000 најголемиот дел SKU е.Ние се гордееме на услугата избор и поддршка.Ве молиме да се вратите на мало местото на купување за решавање на каква било можно водовод прашања.LASCO е 3-та генерација, е фамилија во сопственост и управувани, водоводни системи и снабдување со услужна компанија во бизнисот за над 80 години.Ларсен Снабдување има најголем мало со водоводни линија во индустријата, денес со над 7000 пакуваат и 16,000 најголемиот дел SKU е.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа