.

.

14 Pc Заврши Суспензија За Полнење Пред Пониски За Контрола На Оружјето Топката Зглобовите Внатрешна Надворешниот Вратоврска Род Голема Моќ Бар Линк Рек & Назабена Ч

14 Pc Заврши Суспензија За Полнење Пред Пониски За Контрола На Оружјето Топката Зглобовите Внатрешна Надворешниот

DEN 232.08
Достапност
Залиха

Компатибилен со Lexus ES300 1997-2001/Тојота Авалон 1998-1997/Toyota Camry 1997-2000/Toyota Camry 2001 L4 2.2 L (Изградени Пред 07/2001 Производство Датум).ОЕМ Дизајн Директно Одговара / Елиминира rattling и clunking врева поврзан со неуспешниот вратоврска прачка / Прецизност-направени перформанси и дополнителна сила.Компоненти и хардвер се специјално третирани за да се зголеми силата на отпорот, прецизност-машински да строги tolerances.Го враќа соодветно возило рамнотежа и Промовира подолго шок живот.Пред ставање на ред, ве молиме проверете со вашиот автомобил модел во Fitment Филтер Систем во горниот лев агол.Авто делови се од витално значење за секое возило.Тоа е од суштинско значење за секој автомобил во светот да се носат висок квалитет делови;не само да се работи, но за безбедно транспорт семејства и поединци во текот на нивните секојдневни рутини и авантури.Ние сакаме нашите клиенти да заборавите за сите други прашања кога еднаш ќе се инсталира нашите дела; ова е причината зошто нашите replacementparts се дизајнирани да одговараат и да се одговара без било какви прашања или проблеми.Нашата контрола на квалитетот тим прави сигурни дека само високо strengthmaterials се користат во нашите процесот на производство.Во Parts W, ние сме горди да понуди премиум бренд на квалитетот autoparts во фер цена за нашите клиенти.НИ Магацин : СЛОБОДЕН Побрза Испорака на долниот 48 држави (околу 2-5 работни дена)Пакетот Вклучува : 2 Надворешниот Вратоврска Род Ends2 Пред Внатрешна Врска Род Ends2 Пред Долниот Топката Joints1 Пред Власт Бар Крајот Линк - Возачот Side1 Пред Власт Бар Крајот Линк - Passanger Side2 Задните голема моќ Бар Крајот Links2 Решетката и Крило Подолу Boots1 Пред Долниот Контрола Рака - Патнички Side1 Пред Долниот Контрола Рака - Возачот Side This Комплет Одговара : Компатибилен со Lexus ES300 1997-2001 Сите Models Compatible со Тојота Авалон 1998-1997 Сите Models Compatible со Toyota Camry 1997-2000 Сите Models Compatible со Toyota Camry 2001 L4 2.2 L (Изградени Пред 07/2001 Производство Датум)Важна Забелешка : -Пред ставање на ред, ве молиме проверете со вашиот автомобил модел во Fitment Филтер Систем во горниот лев агол.Ве молиме Прочитајте ги забелешките внимателно, ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас.-Fitment информации дадени за повикување само.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа