.

.

Виктор 22-5-00104-8 Цевки Поправка На Гуми За Полнење, Мулти, Една Големина

Виктор 22-5-00104-8 Цевки Поправка На Гуми За Полнење, Мулти, Една Големина

DEN 183.12
Достапност
Залиха

Основни поправка на гуми за полнење.Директно се справи со вметнување и rasp алатки вклучени.Вклучува три 4 инчен црна гума поправка приклучоци.Се работи за сите цевки радијална и пристрасност ply гуми.Виктор уживајте во вашиот возење.Виктор е Цевки Гуми Поправка Комплет вклучува директно се справи со вметнување, rasp алатки и три 4 инчен црна гума поправка приклучоци.Тоа е основен поправка на гуми за полнење.Од мода да функционира, Виктор нуди широк спектар на автомобилски додатоци за да се исполнат секоја потреба.Престојуваат обвинет за движење, одржување на организирани, или само се во потрага по малку забава.Виктор додатоци помогне да го направите вашиот возење свој.Уживајте во вашиот возење.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа