.

.

Jetec 2 Парчиња Ретро Џемпер Кошула Клипови Јакна Јака Клипови Фустани Shawl Клип за Жени, Девојки

Jetec 2 Парчиња Ретро Џемпер Кошула Клипови Јакна Јака Клипови Фустани Shawl Клип за Жени, Девојки

DEN 213.36
Достапност
Залиха

Деликатна ретро дизајн : 2 стилови во вкупно, еден е лотос цвет дизајн, а другиот е слива цвет дизајн, таписерии и домот, направете ја вашата око-фаќање и импресивен.Практична за користење : усвојување патка клипови, може да се отвори клипови нежно и клип на вашата облека, никогаш не се грижи за кинење на облеката.Материјал : џемпер клипови се направени на квалитетот цинк легура, издржлив и не е лесно да исчезнат, осигурајте се дека вашиот долго време на употреба.Универзална одговара : џемпер клипови може да бидат исечени не само во џемпери, но, исто така, shawls, јаки, фустани и повеќето облека; Погодна за двете формални и неформални прилики.Количина : 2 пара ретро џемпер клипови сосема доволно за секојдневна појавување; Големина (LW) : прибл. 11.2 x 2 см/ 4.4 x 0.79 инч.Jetec 2 пара ретро џемпер кошула клипови јакна јака клипови фустани shawl клип за жени, девојки Карактеристики : Деликатна ретро дизајн : 2 Стилови во вкупно, еден е лотос цвет дизајн, а другиот е слива цвет дизајн, таписерии и домот, направете ја вашата око-фаќање и импресивен.Практична за користење : Усвојување патка клипови, може да се отвори алигатор клипови нежно и клип на вашата облека, никогаш не се грижи за кинење на облеката.Квалитет на материјалот : џемпер клипови се направени на квалитетот цинк легура, издржлив и не е лесно да исчезнат, осигурајте се дека вашиот долго време на употреба.Универзална одговара : џемпер клипови може да бидат исечени не само во џемпери, но, исто така, shawls, јаки, фустани и повеќето облека.Погодна за двете формални и неформални прилики.Спецификации : Големина(LW) : прибл. 11.2 x 2 см/ 4.4 x 0.79 инчен Материјал : цинк легура Количина : 2 пара Пакетот вклучува : 2 x Ретро џемпер клипови Забелешка : Прирачник за мерење, ве молиме овозможи мало грешки на големини.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа