.

.

WEYA Куче Капење Tether со Тешки Вшмукување Чаша, Куче Чешлање Када Воздржаност Мека Најлон Поводник со Прилагодливи Јака за Милениче Куче, Мачка Туш и Чешлање

WEYA Куче Капење Tether со Тешки Вшмукување Чаша, Куче Чешлање Када Воздржаност Мека Најлон Поводник со Прилагодливи

DEN 311.76
Достапност
Залиха

Ако се меша со кутре е бања, ова Куче Капење Tether со Тешки Вшмукување Чаша е изненадувачки подарок за вас и вашето кученце. ????【Мулти-сценарио Употреба】- кучето капење материјали не само што може да се користи во бањата, но, исто така, може да се користи кога кучето е чешлање во куче капење станица или кучето е во автомобил.Потоа, бидете сигурни дека не се рамен под вшмукување чаша.Со цел да се добие подобра вшмукување моќ, сопствениците на големи кучиња треба да се купи внимателно!Лимит на тежина : 40lb.Таа поддржува мали кучиња и средни кучиња совршено.Чувајте ги вашите подови се исуши и да се направи куче туш време удобно и ефикасно за вас и вашето куче.Па може да се продавница на леснотија.????【Помалку Конфузија и Проблеми】- куче бања tether обезбедува вашиот кутре во место и го спречува вашиот бања од претвора во натопени хаос.Потоа, бидете сигурни дека не се рамен под куче туш прилог(вшмукување чаша).За да се обезбеди најдобри зафат, ве молиме да ја исчистите површината каде што планираат да се закачите на вшмукување чаша.Поради нивната фиксација, ги лизгачите ќе остане во место и да се обезбеди контрола дури и под силните повлече.Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно да ме прашате.Кога сте на шопинг, можете да ја прикачите на вшмукување чаша на продавница стакло за да го задржи вашето кученце во место.Таа поддржува мали кучиња и средни кучиња совршено.Чувајте ги рацете да ви бидат слободни за миење и плакнење на вашето домашно милениче во куче када. ????【Она што Ќе Добиете за】- Еден сет (еден вшмукување чаша , еден посебен tether и еден складирање торба) поле НА Примена : погоден за непречено и без конкавна конвексни мазна површина како што се керамичка плочка, мазна метална површина, стакло, итн, ве Молиме, имајте предвид дека не сите плочки се соодветни за монтажа површини, овој производ не ќе работат во текот инјекциска смеса линии или на porous површини, како што се : дрво, позадина, недовршени мермер, порцелан, гранит, природни камења (како што се Travertines).Ова куче чешлање темперамент не може да се користи само со посебна tether, но исто така и со куче leashes.Јас ќе ти одговорам со целото мое срце, тоа е моето задоволство.Со лизгачот се направени од издржлив челик.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа