.

.

Г-дин ПОКРИЕ Водоотпорен Патио Стол, се Покрива, Дневна Длабоко Седиште Опфаќа за Отворено Мебел, 32W x 37D x 36H Инчи, Потешки Материјали, Неутрална Боја, Amenre Серија(2 Парч

Г-дин ПОКРИЕ Водоотпорен Патио Стол, се Покрива, Дневна Длабоко Седиште Опфаќа за Отворено Мебел, 32W x 37D x 36H

DEN 1007.76
Достапност
Залиха

【Импресиониран Квалитет】Г-дин ПОКЛОПЕЦОТ е маска е направена од сигурен полиестер, водоотпорен материјал, заедно со висока густина плетење на изработка, потешки и подебели. 【Применливи Големина】се Вклопува патио столици во големина опсег на 32 инчи широка, 37 инчи длабоки и 36 инчи висок. 【Повеќе Функции】поклопецот е во прилог на сите детали што треба, вклучувајќи windproof drawstrings и прилагодливи токи, влага доказ отворите за вентилација и полесно се справува. 【Стилски Стил】Добро дизајнирани ткаени појас декорација и пријатно неутрална боја нуди нов изглед во текот на вашата патио, дворот и градината. 【Грижете се-слободен Искуство】Г-дин ПОКРИЕ обезбедува 30 дена за враќање на пари и 2-години ограничена гаранција.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа