.

.

CURMIO Медицински Торба, медицинска Сестра Торба Клинички Торба со Внатрешен Dividers и Не се Лизга на Дното за Домашни Посети, Здравствена Заштита, Hospice, Подарок за Чување

CURMIO Медицински Торба, медицинска Сестра Торба Клинички Торба со Внатрешен Dividers и Не се Лизга на Дното за

DEN 1271.76
Достапност
Залиха

МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН ЏЕБ : отстранлив внатрешна divider одделува од главниот простор во 4 дела да ги зачувате вашите големи медицинска опрема или материјали, како sharps располагање сад, на крвниот притисок ткаенината, алкохол брише, газа,итн.врвот транспарентен патент џеб за лесно прегледување предмети внатре.(Торба Само).ДОБРО ДИЗАЈН : Пред комората има повеќе еластични јамки со дното слотови за мали медицинскиот потрошен материјал, како пинцети, ножици, penlight, термометар, пенкала и сл.А поместена ракав за i Pad, книга, папки.На страна и задниот џеб да нудат екстра простор да носат она што го сакате.ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ : 15.8"*10.8"*8.8".Надворешниот се направени од водоотпорен најлон материјал, тешки и трајни.Рефлексивни ленти дизајн на предната&страна е повеќе во линија со позиционирање на медицинскиот персонал.СОВРШЕН ЗА НА ПАТОТ : Силна поместена се справи и прилагодливи поместена рамо, рака е удобен за носење на вашиот медицински продукти во движење.Двонасочна патент отворање на е лесен пристап до објектите внатре.Не се лизга на дното за да се намали триењето со подземни да се задржи долг животен век.Примена : Curmio медицинска опрема кеси е погодна за домашни здравствени услуги на персоналот или се укажува прва помош на лица во нивните секојдневни задачи да се спроведе домашни посети и прва помош.Сите во една торба е совршен начин да ги зачувате вашите медицински потрошен материјал.Медицински Торба за Дома Здравствена Заштита.Итни Медицински Потрошен Материјал Торба.Инсулин Кулер Патување Случај за Дијабетична Резерви.Epipen за Носење за Возрасни и Деца.Туристички Ранец за Медицинска Опрема.Градите Пумпа Торба & Бебе Шишиња Торба за Работа Мајки.Бар Колекции Патна Торба за Професионални Шанкер.Занает Складирање Торба за Изработката Резерви.Ние секогаш се фокусира на корисник искуство, и имаме професионална дизајнер на тимот за развој на производи според различни потреби на корисниците.Секој производ ќе одат преку развој циклус на најмалку 2-3 месеци за да се обезбеди квалитет и практичност.Ние сме биле вклучени во различни категории, како што се за статистика, игри, медицинска нега, занаети итн.Во иднина, ќе продолжи ослободување повеќе производи да донесе олеснување за сите аспекти на корисниците' животи.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа