.

.

Lpgg-ZZ 100mm Дијамант Мелење Тркала, Мали Вибрации, Ниско ниво на Бучава, Издржливи, Погоден за Гранит, Мермер, Бетон, Камен (Надворешниот Дијаметар : 1pc Ронки 30)

Lpgg-ZZ 100mm Дијамант Мелење Тркала, Мали Вибрации, Ниско ниво на Бучава, Издржливи, Погоден за Гранит, Мермер,

DEN 866.40
Достапност
Залиха

Намалување на бучава иновации дизајн, поудобно.Дијамант абразивни обезбедува одлични леснотија и подолг живот.Алуминиумска основа на телесната тежина, ниско ниво на бучава.Топла притиснете сегменти, мелење ефикасна мазнење.Намалување на вибрации за да добиете одлично корисничко искуство.Големина : 1pc Ронки 30.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа