.

.

Salomon Унисекс-Возрасни Активни Кожата 8 Сет

Salomon Унисекс-Возрасни Активни Кожата 8 Сет

DEN 2199.12
Достапност
Залиха

Увезени.Инспириран од врвот трага тркачи, ова хидратација вест е одлична за почетокот и ви дава самодоверба да ја преземе пократки патеки.Приоритизирање на удобност, АКТИВНИ КОЖАТА 8 е мека, сит и дише.Да не заборавиме модуларен складирање простори и стратешки гради џебови за лесен пристап до вашиот колби.Оди на Дистанца : Дали сте љубители на дневни патот работи во вашето соседство, бегство на локалните трага, или нешто повеќе солиден, Salomon прави хидратација опрема и додатоци за да ви помогне да решетката до милји во удобноста.Време е да се Игра : Дали сте во патека за трчање, пешачење, backpacking, скијање, или mountaineering, Salomon има обувки и опрема за мажите и жените да ви помогне да го освојат нови далечина, личен рекорд, или настан.Од 1947 Salomon креираше иновативна отворено спортска опрема.Од трчање и пешачење до backpacking, скијање и повеќе, нашите чевли, ракавици, чанти, облека и модни додатоци помогне да се направи било патот свој.Инспириран од врвот трага тркачи, ова хидратација вест е одлична за почетокот и ви дава самодоверба да ја преземе пократки патеки.Приоритизирање на удобност, АКТИВНИ КОЖАТА 8 е мека, сит и дише.Да не заборавиме модуларен складирање простори и стратешки гради џебови за лесен пристап до вашиот колби.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа