.

.

RYOBI P450 Еден+ 18V Литиум Јонска 3 x 18 инчен Brushless Појас Сандер w/ Прашина Торба и Вклучени Пескарење Подлога (Батерија, Не се Вклучени, Алатка Само)

RYOBI P450 Еден+ 18V Литиум Јонска 3 x 18 инчен Brushless Појас Сандер w/ Прашина Торба и Вклучени Пескарење Подлога

DEN 3070.80
Достапност
Залиха

BRUSHLESS МОТОР : Оваа алатка има поголема траење и животен век од својот бранеа колеги.ВКЛУЧЕНИ ДОДАТОЦИ СЕ : обновливи прашина торба и 80-ронки пескарење појас се вклучени за да се направи на сите-во-еден пакет.ПРИЛАГОДЛИВИ POMMEL : Можете да се движите pommel до пет различни позиции за максимална ергономија.УДОБЕН ЗАФАТ : дршката е покриена во гума за калапи што ја подобрува вашата сила и ви дава удобност во текот на продолжената употреба.ЕДЕН+ КОМПАТИБИЛЕН : Оваа алатка е компатибилен со Ryobi е 18 V литиум јонска Еден+ батеријата линија.Компатибилни модели вклучуваат P100, P102, P103, P104, P105, P107, и P108. На Ryobi P450 е појас сандер дека ќе работи за голем број домашни проекти за подобрување.Тоа е cordless, па ќе можат да работат на мебел и тротоарите слично.Можете да собираат прашина со вклучена торба или кука оваа алатка до сува правосмукалка за бескрајни колекција.Додека сте пескарење на 850 метри-по-минута, можете да бидете сигурни дека тоа ќе биде удобно.Тоа има гумени контрола и прилагодливи pommel за максимална ергономија.Моторот се наоѓа на предната страна, исто така, за уште тежина дистрибуција.А пескарење појас е вклучена, премногу.Сите што ви треба е батеријата да се дојде до работа на проекти треба.Се направи тоа со Ryobi.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа