.

.

ГНЕЗДО Мириси Мароко Килибар Полињата за Diffuser Течни Рефил

ГНЕЗДО Мириси Мароко Килибар Полињата за Diffuser Течни Рефил

DEN 738.72
Достапност
Залиха

ПОЛИЊАТА за МАСЛО DIFFUSER РЕФИЛ : 5.9-течност унца рефил на алкохол-слободен мирис diffuser масло идеален за дома релаксација и амбиент; ГНЕЗДО Њујорк полињата за стапчиња се продава одделно.ВУДИ И ЗАВОДЛИВА : Мароко килибар, слатка пачули, heliotrope, и бергамот со навестување на еукалиптус.ДОЛГОТРАЈНИ ЕЛЕГАНЦИЈА : Погодно рефил шише нуди континуирана употреба на постојните ГНЕЗДО Њујорк полињата за diffusers за околу 90 дена.Без СУРОВОСТ : Овие богато миризливи масла се вегетаријанци и направени во САД без тестирање врз животни.ГНЕЗДО NEW YORK : Каде расположение е покачена и мирис се слави.Стил : Рефил ГНЕЗДО Њујорк е дом мирис колекции се трансформира секојдневно преку мириси кои транспорт, ги инспирира и да очаровам сетила.Призната од страна на мирис индустрија, како gamechanger, основач Лаура Slatkin има уникатен пристап кон мирис, уметнички измешани ноти на познатите, егзотични, и неочекувано за мирис искуство како ниеден друг.Нека ГНЕЗДО Њујорк мирис, вашиот свет.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа