.

.

КООРДИНАТОР KDAFA Фан,4Inch/6Inch Вентилација Издувните Extractor Вентилатор за Тоалет Тоалет и Кујна Прозорец Вентилација Фан Воздух Circulator (4 Инчи)

КООРДИНАТОР KDAFA Фан,4Inch/6Inch Вентилација Издувните Extractor Вентилатор за Тоалет Тоалет и Кујна Прозорец

DEN 1475.76
Достапност
Залиха

Свеж воздух носи здрав живот.На високо-одделение панел, влага доказ рѓа, издржливи.Материјал : ABS (acrylonitrile butadiene styrene).Идеален за во подрум, кујна, купатило, тоалет, итн.Крило-тип на ножеви, силен ветер притисок, висока ефикасност.Големина : 4 Инчи.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа