.

.

EMILYPRO Намалување Черупка Адаптери 1 Дебела | ID 1/2 OD 5/8 | ID 5/8 OD 3/4 | ID 3/4 OD 1 | ID 1 OD 1-1/4 за Клупата Мелење Тркала Брусење Тркала – 4pcs

EMILYPRO Намалување Черупка Адаптери 1 Дебела | ID 1/2 OD 5/8 | ID 5/8 OD 3/4 | ID 3/4 OD 1 | ID 1 OD 1-1/4 за

DEN 407.76
Достапност
Залиха

【Апликација】Овие 4pcs намалување черупка адаптери се користи за 1" дебела клупата мелење тркала со 3/4",5/8",1", 1-1/4" Арбор дупка со дијаметар, се направи со користење на клупата мелница променлива и заштеда на трошоци. 【Совршен Функција】Висока прецизност обработка за да се намали тркала off-балансирање и да се минимизира тетеравење. 【Материјал】Се направени од 316 од не ' рѓосувачки челик, е рѓа-превенција и трајни производи за долго услуга рок. 【Функција】Лесна и едноставна употреба,нема да се деформира или пукнатини како пластика Намалување Черупка адаптери. 【Димензија】Висина/Дебелина : 1"; ID x OD : #1, 1/2" x 5/8"; #2, 5/8" x 3/4"; #3, 3/4" x 1"; #4, 1" x 1-1/4".Пакет : 4pcs/Set.Стил : 1", S/4.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа