.

.

Ruiya за 2021 2022 Chevrolet Пионер 7in Екран Заштитник Foils Калено Стакло Навигација со Автомобил Центар за Контрола на Допир GPS Заштитна Фолија 9H HD Јасно Анти-Експлозија & Нула

Ruiya за 2021 2022 Chevrolet Пионер 7in Екран Заштитник Foils Калено Стакло Навигација со Автомобил Центар за Контрола

DEN 333.12
Достапност
Залиха

Нема меурчиња лево кога се користи правилно ✔ HD, 9 H Цврстина и Ултра-тенок им помогне на вашиот екран полесно да се видат и да се спречи вашиот екран од прав, масло, вода и гребење. ????HD & МАЗНА на Допир Чувство:толку лесно за чистење, само нежно избришете.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа