.

.

Бижутерија за Жени Цвет Brooch Игли за Жените Мода Кристал Broches Гроздобер Накит Broche Иглички

Бижутерија за Жени Цвет Brooch Игли за Жените Мода Кристал Broches Гроздобер Накит Broche Иглички

DEN 167.76
Достапност
Залиха

✨Прекрасен дизајн : На brooch pin се направени од елегантен цвет/мачка дизајн со bling кристали.Носи тоа да се направи што повеќе атрактивни. ✨Brooch Големина : Брошеви и Игли 1.7x1.7inch/4.3x4.3cm,мала тежина, мала големина и лесен за употреба. ✨Соодветно место : Оваа дама brooch е погоден за секое место и може да се носи на банкети, свадби, туризам, социјални настани, секојдневниот живот, итн., да се направи што повеќе убави. ✨Сигурен квалитет : Ова brooch pin направени од добри легура и кристал, тоа не е лесно да избледи и има долг животен век. ✨Едноставни за користење : Натпревар за облека,капа,shawl,торба.Нашите brooch е направен од алуминиум и Кристал се Осврнам, моделот и одличен дизајн.Овој кристал brooch за жени ќе комплимент вашиот фустан, Кеси, shawls, или Капа за да smarten до работа облека или носат во партии или за една вечер надвор.Класичен, гламурозна и спектакуларен дизајн ќе ве направи инстант центарот на атракција. 【Материјал】 : Легури, кристал 【Боја】 : Виолетова, Зелена 【Количество】 : 1 buc 【Применливи прилики】 : банкет, туризам, социјални настани,свадба, роденден, забава, фестивал, на дипломирање сезона, мајката ден, денот на Вљубените, итн Кристал Брошеви и игли направи одличен подарок за Денот на Мајката, Годишнина, Божиќ, Денот на Вљубените, Дипломирањето Подарок за Мајка, Ќерка, Сопруга, Пријателка, Сестра, Баба, Пријателка или Лекување на Себе си на подарок.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа