.

.

LIGHTAILING Led Светло Компатибилен со Лего 76193 На Старатели' Брод Градежни Блокови Модел - НЕ се Вклучени Во Моделот Сет

LIGHTAILING Led Светло Компатибилен со Лего 76193 На Старатели' Брод Градежни Блокови Модел - НЕ се Вклучени Во

DEN 959.76
Достапност
Залиха

УПОТРЕБА : Светло Сет се користи за да светне се Восхитуваат На Старатели' Брод(НЕ се вклучуваат на Лего Set).PORDUCT ФУНКЦИЈА : Светлината е направена со употреба на оригиналниот материјал чисто рачно изработени.Тоа содржи 1 USB Светлина комплет ,Упатство водич, батерија кутија.Приклучете се на власт, и светлина до вашиот градежни блокови со нашата неверојатна дизајн!.СОВЕТИ : да се Подготви три АА Батерии, или USB Полнач и Напон треба да биде помалку од 5 V за да се избегне горење.ИНСТАЛАЦИЈА НАСТАВА : светло поставено инсталација е направено вашата желба.Ве молиме да ја инсталирате led светло внимателно, без тешко влечење и не треба да се наведнуваат или тресете тоа.ЗА НАС : Специјализирани во сопствени дизајниран Осветлување Комплет играчки, имаме за цел да обезбеди на клиентите со добра производи и квалитетни услуги.Направи вашите креации единствен со вашиот богата имагинација и креативност.Let 's light до вашиот тули и ги донесе нова виталност.Ако имате било какви проблеми, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас.Имаат среќен шопинг искуство!.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа