.

.

FTERMARKET 01-12 Поларис Sportsman 300 400 500 600 700 800 Горниот Волан Черупка 5438903 5438903 543866 5433866 5439731 (1)

FTERMARKET 01-12 Поларис Sportsman 300 400 500 600 700 800 Горниот Волан Черупка 5438903 5438903 543866 5433866

DEN 198.72
Достапност
Залиха

Бренд Нови Cid) и Поларис Горниот Волан Bushings - 1 Пар Количина : 1 Пар (Вклучува 2 Парчиња) ~ Направени во САД!.Го заменува следниве Дел Броеви : Дел # : 5438903 5439731 Supersedes 5438903, 5437423, 5433866. Geniuine Резервни Замена Дел ~ ОЕМ квалитет, ги исполнува или го надминува ОЕМ Спецификации.Се вклопува 5439731 / 5438903 ПОЛАРИС ЧЕРУПКА ГОРНИОТ ВОЛАН За 2011-2016 SPORTSMAN 400, 500, 570, 800 & RZR 570, 800 Вклопува 5439731 / 5438903 Поларис Черупка Горниот Волан 2011-2016 Sportsman 500 570 800. Одговара на Следново : 02 Трага Шеф 325, 01 Трага Палто 250, 01-02 Скремблер 400, 02-10 Скремблер 500, 01-02 Магнум 325, 01-10 Sportsman 500, 01-02 Xpedition 325, 425, 01-02 Магнум 500, 01-10 Sportsman 400, 03-10 Трага Шеф 330, 02-07 Sportsman 700, 04-05 Sportsman 600, 08-10 Sportsman 800. Објектот Пакет Количина : 1.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа