.

.

adidas Adilette Заглави - Унисекс Пливање

adidas Adilette Заглави - Унисекс Пливање

DEN 1080.00
Достапност
Залиха

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!. 100% Текстилни Синтетика.Направени во САД или Увезуваат.Синтетички единствена.Спорт-инспириран мостови, за секој ден.Редовно се вклопуваат.Лизга-за изградба за лесно и исклучување.Синтетички горниот дел за издржливост и мала тежина; Contoured footbed за природен се чувствуваат.Унисекс производ е машка големината; жените треба да големината надолу 1 до 1,5 големини.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Врз основа на иконите adidas слајд, овие мостови се како функционална како тие се чувствуваат удобно.Без разлика дали сте одење во теретана или базен за рано наутро тренингот или само сакате да се задржи на slouchy-на повик атмосфера случува низ вашиот ден, се лизга на вашите нозе во contoured footbeds и главата за на врата.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа