.

.

ИМАЈЌИ ЧЕРУПКА КИТ | За: Управување Колона Средно Вратило Долниот | 905-512 | w/Черупка Смазка 2 годишна ГАРАНЦИЈА ЗАМЕНА !

ИМАЈЌИ ЧЕРУПКА КИТ | За: Управување Колона Средно Вратило Долниот | 905-512 | w/Черупка Смазка 2 годишна ГАРАНЦИЈА

DEN 477.12
Достапност
Залиха

【 ЧЕРУПКА / ИМАЈЌИ】Месеци во долниот управувачки столб. 【ДИРЕКТНА ЗАМЕНА】 . . .OE Квалитет.Изградена на строга контрола на квалитетот стандарди. 【КОМПЛЕТ】Черупка Кит W/ вратило смазка Пластична конструкција за долготрајна издржливост. 【OE ДЕЛ БРОЕВИ】 OE дел број : 88963617 - 905-512. 【ПОТВРДИ FITMENT : КЛИКНЕТЕ ВИДИ ПОДОЛУ **** ДЕТАЛИ ЗА ПРОИЗВОДОТ******. ********************** FITMENT *********************Escalade 2002-2006 Escalade ESV 2003-2006 Escalade EXT 2002-2006 Лавина 2002-2006 Палто 1998-2004 Изразат 1500 2008-2014 Изразат 2500 2008-2019 Изразат 3500 2005-2019 Изразат 4500 2009-2018 Експрес Карго 2009-2018. Експрес Pasajeros 2009-2018 S10 1998-2004 Silverado 1500 1999-2006 Silverado 1500 Класичен 2007-2007 Silverado 1500 HD 2001-2006 Silverado 1500 HD Класичен 2007-2007 Silverado 2500 1999-2004 Silverado 2500 HD 2001-2006 Silverado 2500 HD Класичен 2007-2007 Silverado 3500 2001-2006 Silverado 3500 Класичен 2007-2007 Приградски 1500 2001-2006 Приградски 2500 2001-2006 Тахо 2000-2006 Џими 1998-2001 Savana 1500 2008-2014 Savana 2500 2008-2019 Savana 3500 2005-2019 Savana 4500 2009-2018 Сиера 1500 1999-2006 Сиера 1500 Класичен 2007-2007 Сиера 1500 HD 2001-2006 Сиера 1500 HD Класичен 2007-2007 Сиера 1999-2004 Сиера 2500 HD 2001-2006 Сиера 2500 HD Класичен 2007-2007 Сиера 3500 2001 Bravada 1998-2001.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа