.

.

Божиќ Чоколадо Печење Чипови Празник Нане и Peppermint Криза Залак Големина Чоколади, Избрани Вкус, Пакување од 2

Божиќ Чоколадо Печење Чипови Празник Нане и Peppermint Криза Залак Големина Чоколади, Избрани Вкус, Пакување од

DEN 311.76
Достапност
Залиха

Вклучува 1 - 10 Унца Торба на Андите Creme De Menthe Печење Чипови и 1 - 10 Унца Торба на Пеперминт Криза Печење Чипови.Needzo купува само од лиценциран производители.Ние внимателно repackage сите објекти во нашите сопствени пакување за да се обезбеди пристигнување во совршена snacking состојба.Без разлика дали сте давање или примање на оваа сезона, купување самоуверено од Needzo!.Creme De Menthe Печење Чипови Функција Рецепти за Колачи и Marbled Пусти на Задната страна од Кесата.Пеперминт Нане Криза Печење Чипови Функција Рецепти за Колачи и Трифли на Задната страна од Кесата.Овие се Совршени за Правење Празник Десерти.Вклучува 1 - 10 Унца Торба на Андите Creme De Menthe Печење Чипови и 1 - 10 Унца Торба на Пеперминт Криза Печење Чипови Needzo купува само од лиценциран производители.Ние внимателно repackage сите објекти во нашите сопствени пакување за да се обезбеди пристигнување во совршена snacking состојба.Без разлика дали сте давање или примање на оваа сезона, купување самоуверено од Needzo!Creme De Menthe Печење Чипови Функција Рецепти за Колачи и Marbled Пусти на Задната страна од Кесата.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа