.

.

Burband Унисекс Mens Женска Долг Ракав Фланелен Боксери Кошули Секојдневен Копчето До Plaid Кошули Сомотски Преголеми Дечко Јакни

Burband Унисекс Mens Женска Долг Ракав Фланелен Боксери Кошули Секојдневен Копчето До Plaid Кошули Сомотски Преголеми

DEN 383.28
Достапност
Залиха

затворање. 【Облека Грижа】- Машина за миење ладно / висат сува / рака мие само/рака мие, се препорачува.Погоден за пролет лето, есен и зима.Ако не сте сигурни за големината, ве молиме испратете ни порака. ·Повод : Погоден за еден неврзан секојдневниот изглед и било какви прилики, особено за статистика,партии,клубска и датира. 【Дизајн】- секојдневно лабава одговара туника блузи женска v деколте, tshirt плус големина лето ткаенината ракав блузи лето резервоарот на врвот на повик лабава капа ракави кошули вратоврска боја боја блок круг вратот долг ракав лесни тенка лабава каузална slouchy лабава одговара две-парче сет долг ракав turtleneck pullover блузи круг вратот солидна боја боја блок леопард drawstring половината висока половината лабава одговара тренерки loungewear поставите jogger поставите повик ruched фустани совршен за пролет лето есен зима, вашиот мора да се има на врвот во гардероба. 【Изберете】- Шоу свој СТИЛ, УНИКАТЕН УБАВИНА и ДОВЕРБА, Дами!Оди за премиер ден нова година е ден за денот на вљубените патрик ден на велигден ден на мајката денот на таткото 4ти јули независност.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа