.

.

ЗАИНТЕРЕСИРАНИ Мажи Њупорт H2 Сандала Вода Чевли

ЗАИНТЕРЕСИРАНИ Мажи Њупорт H2 Сандала Вода Чевли

DEN 1971.60
Достапност
Залиха

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 100% Полиестер.Произведено во САД или Увезуваат.Гумен ѓон.Водоотпорен ГОРНИОТ : Мие полиестер webbing кој брзо-сува обвивка за активно се користи во и надвор од вода; ПРЕСТАПНА-бесплатно, трајно, водоотпорен помага да се фрли вода и продолжување на квалитет и животот на материјалот на овие луѓе е вода чевли.ВЛЕЧЕЊЕ Не-означување гума outsoles остави без печат при одење во затворен простор; Исконски пети браник нуди дополнителни безбедносни да помогне да се спречи повреда.ПОДДРШКА за Компресија-украсениот ЕВА midsole за зголемена амортизирање.ОДГОВАРА на Не-отстранлив ЕВА footbed со додадена лак поддршка за сите-ден удобност.СОВЕТИ за НЕГА на Употреба на мала количина на детергент, исчистете на нежни циклус и се исуши.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа