.

.

8 Парчиња Гроздобер Џемпер Клипови Јакна Клип Shawl Клипови Ретро Наметка Џемпер Клипови Античкиот се Вртат Јака Клип Clasps Легура Селтик Brooch Клипови за Жени (Бронза) (Б?

8 Парчиња Гроздобер Џемпер Клипови Јакна Клип Shawl Клипови Ретро Наметка Џемпер Клипови Античкиот се Вртат Јака

DEN 359.76
Достапност
Залиха

Доволно количество : ќе добиете 8 парчиња на гроздобер јакна клипови во пакет, што е доволно за вашата секојдневна употреба и замената потреби; И тие се достапни во 8 различни дизајни, кои лесно можат да се исполнат различни параметри.Нежен и шик : на вртат јака клип clasps функција различни обрасци, дизајни и антички боја, кои се нежни и стилски, елегантен и полн со гроздобер поединци; Носи може да ги направи да изгледаат повеќе шармантна и доброто.Веродостоен материјал : ретро наметка џемпер клипови се направени од алуминиум, таписерии во изработка и мазна на допир, тие се цврсти и нема да исчезнат или да се скрши лесно; Тие се исто така лесни, погодно за вашата секојдневна употреба и чување.Лесен за користење : античкиот shawl клипови се дизајнирани со 2 clasps во задниот дел, што ќе ви овозможи лесно да се поправи нив на вашата облека; Само unfasten на clasps, клип нив, од двете страни на cardigan џемпер, и потоа копчето за нив повторно.Истакнете вашата изгледа : Селтик brooch клип сврзувачки елементи се применуваат за вашиот cardigans, џемпери, палта, shawls, јаки и повеќе, кои не само што може да ви помогне да се поправи на облека, но исто така да додадете повеќе елеганција и да ви донесе chicer настапи.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа