.

.

Frienda Мачка Туш Нето Торба Мачка Чешлање Капење Торба Прилагодливи Мачка Перење Торба Мултифункционален Мачка Воздржаност Торба Спречи Гризе Гребење Мрежа за Капе?

Frienda Мачка Туш Нето Торба Мачка Чешлање Капење Торба Прилагодливи Мачка Перење Торба Мултифункционален Мачка

DEN 239.76
Достапност
Залиха

Ќе добиете : 1 парче на домашно милениче капење торба во зелена и бела боја, и големината е погоден за повеќето мачиња во 21.7 инчи во должина, што е добар помошник за бања вашата мачка.Монтажни дизајн : мачката капење торба е направен на квалитетот задебелена решетката ткаенина, не е лесно да се деформира и кавгата, мрежа дизајн може да се мијат вашата мачка добро, и средниот дел на торбата има патент, која може да се монтажни, погоден за мали и големи мачки да се користи, кои може да ја придружува вашата мачка како што расте.Прилагодливи нерешено јаже : перење мачка торба има 3 drawstrings, пред и по drawstrings да може ефективно да се избегне вашата мачка гризе и остар вас, тоа исто така може да го запре вашето домашно милениче од бегство, средината има јаже дека може да се одржи вашата мачка, постојат мал патент дизајн, може да се намали вашите миленичиња нокти.Погоден за : мачката чистење торба е погоден за капење, чешлање, средување на ноктите, хранење, уво чистење и така натаму, што ќе ви овозможи да се исчисти мачки брзо и лесно; Во прилог, тоа е исто така погоден за домашни миленици како зајаци и puppies; Тоа е исто така добар подарок за луѓе со домашни миленици.Се повнимателни со вашата мачка : мачката капење нето торба е одлична алатка за чистење на вашето домашно милениче, но, понекогаш, мачки и други домашни миленици се плаши од вода или торба' Пред употреба, нека мачка воспостави пријателски односи со торба, водич симпатична мачка да се игра со торба активно, и даде наградите (нежно галење или закуски); Оваа бања торба се применува за да се спречи мачка од повреда на нас, да не сила на мачка да се искапеш; Ве молиме обрнете внимание на чувството и држава на мачка.Прилагодливи мачка капење торба е лесно да го користите, вие само треба да се прилагоди на соодветна големина за да се вклопи во вашата мачка, а потоа измијте ја вашата мачка.На чантата може да го намали други непотребни работи, како на пример вашата мачка каснувања, гребење и да избега и други однесувања.Мачка мрежа капење торба нема да предизвика голем товар за вашето домашно милениче, квалитетот материјал не ќе ја иритираат вашето домашно милениче е деликатна кожа и се повлече на неа кожен коса, поддршка за долго време се користи.Карактеристики : Материјал : mesh fabric Color : зелена и white Size : како што е прикажано во pictures Package вклучува : 1 x Мачка мрежа капење bag Note : Прирачник за мерење, ве молиме овозможи мало грешки на големината.Бојата може да постои мала разлика поради различни екранот се прикажува.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа