.

.

Amoena Жените Естер Пост Хируршки Градник

Amoena Жените Естер Пост Хируршки Градник

DEN 818.64
Достапност
Залиха

42% Полиестер, 41% Најлон, 17% Spandex.Увезени.Кука и Око затворање.Рака Мие Само.Кука и очите пред затворање, го прави лесно да се стави на и полетување кога мобилност е ограничен.Синтетички ткаенини со мрежа на страна и назад им помага на влага исчезне.Пластични чаши се мазни и лесна под облеката.Дише памук џебови.Широк поместена и прилагодливи ремени за дополнителна удобност.Underwire тип : жица за слободни.Кука 36-42 ДД.Материјал : 82% Најлон, 18% Spandex.Кука 7 Редови : 34-38 A; 34-36 B; 34 C. 8 Редови : 40-44на законот; 38-42 B;36-40 C; 34-38 D; 36 DD. 9 Редови : 44 B; 42-44 C; 40-44 D; 38-42 DD.Грижата инструкции може да се најде на заштита етикета на градник.Пред перење, затворете ги сите поштенски и Велкро fastenings како и куки и очите.Препорачливо е дека градник е испран во торба за перење.Ако компресија градник е испран со други предмети , препорачливо е дека слични бои треба да се мијат заедно.Естер пост хируршки градник се слични по нашите перформанси спортски градник.Новиот естер пост-хируршки градник има модерни и спортски дизајн кој не изгледа медицински.Слични по нашите Amoena Перформанси Спортски Градник, нови Естер пост-хируршки градник има модерни и спортски дизајн кој не изгледа медицински.Кука 36-42 DDMaterial : 82% Најлон, 18% Spandex Hook 7 Редови : 34-38 A; 34-36 B; 34 C. 8 Редови : 40-44на законот; 38-42 B;36-40 C; 34-38 D; 36 DD. 9 Редови : 44 B; 42-44 C; 40-44 D; 38-42 DD.Наоѓање на правото Првенство Форма : Жените со мали underbust тенденција кон полна чаша форми, жените со голем underbust тенденција кон плитки првенство форми.Џебот на градник треба да се усогласат со основата на градите форма.Ако џебот на градник е премногу мал, градите форма ќе се исцеди и може да влијае на животот на градите форма.Совршена силуета : се Погледне на себе од страна се за да бидете сигурни дека големината и обликот на градите форма е точно.Тајната на градник големина : нема потреба да се спушти слушалката на која градник големина сте одбрале додека не сте задоволни со изгледот.Понекогаш знаејќи ја големината може да предизвика негативни чувства, и покрај тоа колку добро изгледа на вас.Поглед во огледало : Откако градник и градите форма се прилагоди, судија вашиот нов облик со гледање во огледало, а не долу на градите.Ќе биде видена од другите луѓе од предната страна, не од погоре.Општа Нега Инструкции.Грижата инструкции може да се најде на заштита етикета на градник.Пред перење, затворете ги сите поштенски и Велкро fastenings како и куки и очите.Препорачливо е дека градник е испран во торба за перење.Ако компресија градник е испран со други предмети , препорачливо е дека слични бои треба да се мијат заедно.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа