.

.

6 Парчиња Џемпер Shawl Клипови Гроздобер Јака Клипови Цвет Облечи Кошула Brooch Клип за Жени, Девојки Услуги

6 Парчиња Џемпер Shawl Клипови Гроздобер Јака Клипови Цвет Облечи Кошула Brooch Клип за Жени, Девојки Услуги

DEN 359.76
Достапност
Залиха

Одговара на вашиот облека : овие фустани клипови, доаѓаат со различни модели, како што се цвеќиња и така натаму, опремен со гроздобер стил, може да се направи да изгледа домот и имаат нов изглед секојдневно.Удобен дизајн : само отворете го клипот и се држи до облека што сакате да ги красат, ќе биде убаво декорација алатка, нема да слајд од вашата крпа и солза на платно, лесен за клип и полетување.Издржлив материјал : овие се облекуваат кошула brooch клипови се направени од цинк легура, некои клипови се украсени со кристал, издржлив и не ќе исчезнат лесно, може да ви обезбеди долгорочна употреба.Применливи прилики : овие џемпер shawl клипови може да бидат применети за украсување на вашите џемпери, фустани, јаки, шалови, јакна и така натаму, погоден за свадба, роденден и секојдневно носат, може да привлече други вниманието лесно.Она што ќе добиете : 6 парчиња џемпер shawl клипови во 6 различни дизајни, доволни количини и стилови може да ги задоволи вашите декоративни потреби, може да направи да изгледаат повеќе шармантен.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа