.

.

JYZQ 2021 Жените V Деколте, Секси Издувам Ракав Кошула Стенд-Јака Buttoned Солидна Боја Канцеларија Блузи,Мода Темперамент Блуза

JYZQ 2021 Жените V Деколте, Секси Издувам Ракав Кошула Стенд-Јака Buttoned Солидна Боја Канцеларија Блузи,Мода

DEN 215.76
Достапност
Залиха

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Увезени.Еластична затворање.Машина За Миење.Материјал : Направен од високо-квалитет мека полиестер, кожата-friendly и издржливи, тоа е најдобар избор за секојдневно носење.Повод : Тоа изгледа фантастично на Затворен одмор и активности на отворено, исто Така, совршен за одмор, свадба, одмор, прошетка, шопинг, jogger, и работа.Големина : Ова е азија големина.ве молиме проверете ја големината на табелата внимателно.нормално, можете да изберете една поголема големина.жените тексас палта јакни крзнени палта кратко sleeve јакна преголеми жан јакна црна јакна жените палта јакни крзнено палто жените бела жан јакна џемпер вест жените puffer палта женска јакна руно женска јакна паркови puffer грб жените duster јакна пролет јакни жените црни палта женска надолу јакна quilted женска јакна грашок грб жените жан јакна со крзно волна палто жените blue jean јакна долго cardigan џемпер исече жан јакна риза женска јакна комунални јакна жените сомотски jacke.вечера фармерки прилично розова продавници boxy ракави кавга масти оглавник панталона невести едно парче партија директно стилови повод dressy свадба гостин сива лето меки интимни јакна вечер лен cheongsam заврши работи twofer трендовски шпагети синџир poncho сенф обичен цвет лажичка бикини половина светлина шорцеви женска пораст на подготвени направени градник шамија activewear светла три четврт ракави пастелни џерси елегантен бисер домот движат saree tunics термички длабоко до пред кожени панталони daisy надолу дечко. ❤ Добредојдовте на JYZQ продавница, ние нудиме слободни и флексибилни се враќа и размена.Ако имате било какви прашања во врска со објектите што сакате да ги купите, молам контактирајте ме преку е-маил.Ние ќе ви даде задоволителен одговор во рок од 24 часа.Ние секогаш се стави задоволството на клиентите прво❤ Пакетот вклучува : Една дама врвот❤ Големина на табелата : "Големина : S Биста : 95cm/37.40" Ракав : 57cm/22.44" Должина : 73cm/28.74" Големина : M Биста : 100cm/39.37" Ракав : 58cm/22.83" Должина : 74cm/29.13" Големина : L Биста : 105cm/41.34" Ракав : 59cm/23.23" Должина : 75см/29.53" Големина : XL Биста : 110cm/43.31" Ракав : 60cm/23.62" Должина : 76cm/29.92" Големина : XXL Биста : 115cm/45.28" Ракав : 61cm/24.02" Должина : 77cm/30.31" Боја : Розова | Големина : Медиум Промоции може да се разликуваат во зависност од бојата/големина.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа