.

.

Тремот Замав Ангел Гроздобер Скрипта Песна Лирски Печатење

Тремот Замав Ангел Гроздобер Скрипта Песна Лирски Печатење

DEN 623.28
Достапност
Залиха

Можете да се печати како што е прикажано, или ние може да се создаде овој печати со било која песна ви се допаѓа.Ако сакате да го промените песната, мора да ни порака веднаш по нарачка со насловот на песната или изведувачот ќе се бара, или ние ќе ја испрати на песната се прикажува.Ние, исто така може да додадете име и презиме, датум и персонализација.Овој уметнички дела е достапен како уметност печати или како подготвени да се откажам кутија врамени платно.Овој дизајн е достапен во различни големини - (XX Големи - 24 x 34 инчи) (крупните - 16 x 24 инчи) (Голема - 12 x 16 инчи) (Среден - 8 x 12 инчи) (Мал - 5 x 7 инчи) Не рамки се вклучени со нашите опции за печатење.Ние не обезбедуваат рамки за да ги собере нашите отпечатоци одделно, ве молиме цел вашиот рамка од нас на овој линк - https : //www./dp/B08 K98 N738. Каде што е можно, ве молиме додадете го вашето печати и рамка на вашата кошница и проверете заедно да се направи полесно за нас да се поврзе на вашата нарачка.Ако одлучите платно, вашиот избран дизајн ќе бидат печатени на квалитетно платно и се протегала преку дрвени бар рамка и пристигнат подготвени да висат на ѕидот.Можете да функционирам на подарок опција во текот на исходот да ни остави подарок порака со вашиот инструкции & персонализација детали или користете ја контакт продавачот копчето за да ни ги испратите некоја порака.Испратено во рок од 48 часа & испратени од САД.Големина На : Големи Печатење.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа