.

.

Jkson Poinsettia Божиќ Украси 7 Глави Вештачки Poinsettia Буш Божиќ Букет Цвеќе за Божиќ Дрво Украси Затворен или Отворен Пакување од 2

Jkson Poinsettia Божиќ Украси 7 Глави Вештачки Poinsettia Буш Божиќ Букет Цвеќе за Божиќ Дрво Украси Затворен или

DEN 292.56
Достапност
Залиха

БОЖИЌ УКРАСИ : Секој треба poinsettias во нивниот празник украси.Ова е традиционален БОЖИЌЕН ЦВЕТ што ќе оди со било кој празник тема што ги красат со.ПРИРОДЕН ИЗГЛЕД : Секој букет има 7 преголеми црешни во светли живописни бои и дополнет со темно, богата со лисја, кои го прават poinsettias матични омилена блум за време на празниците.ПАКЕТ : Пакетот вклучува 2 парчиња poinsettia грмушки, цвет глава дијаметар од прибл. 3.54"/9cm, вкупната должина 18.5"/47cm.ЛЕСНО се ГРИЖИ МАТЕРИЈАЛ : Изработени од свила и пластика, можете лесно да се чисти или прашина исклучите овие флорални орнаменти.На Poinsettia растенија се пакуваат во виткање, и цвет глави може да се деформира, само го извади и да се исуши.DIY ИДЕЈА : Секој цвет на главата и на гранка може да се отстрани и инсталиран.Вештачки poinsettia цвет ќе биде прекрасен прилог на вашиот елка, Божиќ пред вратата венец, cedar виси лоза и табела централен аранжмани оркестарот. "Боја : Црвен Материјал : Еко-пријателски Свила , Пластика, Железо жица Димензии : должина 47cm/18.5 инчен, 7 предници, цвет глава дијаметар 10cm/за 3,9 инчи.Пакетот Вклучува : 2 x вештачки poinsettia цвеќиња Совршен за Новогодишни елки, свадба, роденден, за Нова Година партија, празник декорација или други фестивали прилики, помагајќи да се создаде среќни и пријатна атмосфера.Answer : ___________________________ Note : вештачки цвеќиња се пакуваат во виткање, и цвет глави може да падне за време на транспортот.можете да ги инсталирате flowerhead рачно по приемот на стоката.".

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа