.

.

12 Pc Предната Суспензија за Полнење Вратоврска Род Завршува, Власт Барови, Пониски & Горниот Топката Зглобовите, Опрема Јастуци & Горниот Контрола на Оружјето 1 ПАРЧЕ

12 Pc Предната Суспензија за Полнење Вратоврска Род Завршува, Власт Барови, Пониски & Горниот Топката Зглобовите,

DEN 2279.76
Достапност
Залиха

Компатибилен со Ford Explorer 2001-2003 1 Парче Дизајн/Ford Explorer Sport Trac 2001-2005 1 Парче Дизајн.ОЕМ Дизајн Директно Одговара / Елиминира rattling и clunking врева поврзан со неуспешниот вратоврска прачка / Прецизност-направени перформанси и дополнителна сила.Компоненти и хардвер се специјално третирани за да се зголеми силата на отпорот, прецизност-машински да строги tolerances.Го враќа соодветно возило рамнотежа и Промовира подолго шок живот.Пред ставање на ред, ве молиме проверете со вашиот автомобил модел во Fitment Филтер Систем во горниот лев агол.Авто делови се од витално значење за секое возило.Тоа е од суштинско значење за секој автомобил во светот да се носат висок квалитет делови;не само да се работи, но за безбедно транспорт семејства и поединци во текот на нивните секојдневни рутини и авантури.Ние сакаме нашите клиенти да заборавите за сите други прашања кога еднаш ќе се инсталира нашите дела; ова е причината зошто нашите replacementparts се дизајнирани да одговараат и да се одговара без било какви прашања или проблеми.Нашата контрола на квалитетот тим прави сигурни дека само високо strengthmaterials се користат во нашите процесот на производство.Во Parts W, ние сме горди да понуди премиум бренд на квалитетот autoparts во фер цена за нашите клиенти.НИ Магацин : СЛОБОДЕН Побрза Испорака на долниот 48 држави (околу 2-5 работни дена)Пакетот Вклучува : 2 Надворешниот Вратоврска Род Ends2 Внатрешна Врска Род Ends2 Пред Власт Бар Крајот Links2 Пред Долниот Топката Joints1 Пред Горниот Контрола Рака + Топката Заеднички Возачот Side2 Волан Опрема Bellows1 Пред Горниот Контрола Рака + Топката Заеднички - Патнички Side This Комплет Одговара : Компатибилен со Ford Explorer 2001-2003 1 Парче Design Compatible со Ford Explorer Sport Trac 2001-2005 1 Парче Design Important answer : ___________________________ Note : -Пред поставување на цел, ве молиме проверете со вашиот автомобил модел во Fitment Филтер Систем во горниот лев агол.Ве молиме Прочитајте ги забелешките внимателно, ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас.-Fitment информации дадени за повикување само.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа