.

.

Невестата Tote Торба со Шминка Торба Злато Срцето Патент Г-ѓа Даровите за Невестата Bachelorette Ангажман Булчински Туш меден Месец Плажа Свадба Торба Платно Торба со Внат

Невестата Tote Торба со Шминка Торба Злато Срцето Патент Г-ѓа Даровите за Невестата Bachelorette Ангажман Булчински

DEN 527.76
Достапност
Залиха

Платно. 进口.Без обложување Поставата.Патент+Копче затворање.Пространа Невестата Торба Tote : Г-ѓа tote перниче на совозачот 21"x 15"x 6" со СТП кожа рачка што мека и издржливи и не му наштети на рамо, и Г-ѓа козметички торба 8.7"x 5"x 3" симпатична и убава (лесно да се носат), добра комбинација за вршење на сите работи за вашиот одмор и свадба.Невестата Плажа Торба Материјал : Овој Месец Г-ѓа плажа торба е направен од 100% висок квалитет на платно во природна бела боја, 16 оз еко-пријателски материјал, водоотпорен, цврсти, трајни, и еднократно.Квалитет на ткаенина и на секвенца се stitched на многу добро дека ќе се покаже исклучите вашиот wifey статус како што меден месец со овој меден месец плажа торба.Свадба Торба Дизајни : булчински плажа торба е СТП кожа рачки кои се добро направени, злато срцето патент се повлече, и злато zip-топ затворање, и брзо може да не спречи вашиот мора да се има потреба од испаѓање.И внатрешноста е малку патент џеб која е совршен за вршење на помали објекти за вас.Моден Невестата : Овој голем, елегантен невеста подарок торба може да помогне да се носат сите невестата пред свадба планирање работи во и да останат во организација на големиот ден.И Г-ѓа торба tote со патент, исто така, ќе биде многу погоден за секојдневна употреба, како што се патување tote, шопинг tote кеси, посебно уметничките дела и кеси, храна организација кеси, и сите други активности на отворено.Булчински Туш Подарок Торба : Голем пред-свадба ден подарок торба да се стави многу третира/даровите за невестата и младоженецот, а потоа и за невестата да се користи за ден-за сите нејзини misc подготвува предмети.И совршен подарок за невестата, невестата да се користи на bachelorette партија, денот на вљубените, свадба, булчински туш партија bachelorette викенд.Карактеристики 1. Удобен и Практичен има еден мал џеб на внатрешноста дека може да се одржи усна и клуч за и 1 или 2 други работи во тоа да се чувствувате вие треба да се дојде брзо. 2.Голема Печатење Печатење : Светли и јасно, живописни бои.На една страна се печати. 3. Мода и Издржливи Патент Патент : златна патент со модата злато се повлече се тешки-должност и лесно да се затвори.Спецификации : Боја : Природна беж Материјал : 16 мл 100% Висок квалитет на Платно Големина : Г-ѓа tote перниче на совозачот : 21"x 15"x 6" Г-ѓа козметички торба : 8.7"x 5"x 3" Пакетот Вклучува : 1 X Г-ѓа tote торба 1 X Невестата Шминка Торба 1 X Свила Шамија.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа