.

.

Dorman 741-078 Совозачот Страна Моќ Прозорец Регулаторот и Моторни Собранието за да Одберете Мицубиши Модели

Dorman 741-078 Совозачот Страна Моќ Прозорец Регулаторот и Моторни Собранието за да Одберете Мицубиши Модели

DEN 1780.56
Достапност
Залиха

Сигурен замена - дизајнира, развива и тестирани за да одговара на вклопуваат, функционирањето и перформансите на оригиналниот прозорец регулаторот на одредени возила.Квалитетот увери - опширно тестирање со велосипед илјадници пати во вистински возило вратата за да се обезбеди долго, непроблематична услуга живот.Лесна инсталација - обратна-конструиран за да одговара на оригинална опрема облик и димензии за да се обезбеди директен, лесна одговара.Сигурен дизајн - конструиран во Северна Америка и поткрепени со долга историја на автомобилски резервни искуство.Осигурете се вклопуваат - за да бидете сигурни дека овој дел одговара на вашиот точната возило, внесете ја вашата направи, модел и да се намали нивото во Гаража.Оваа замена моќ прозорец моторни и регулатор на собранието е прецизност-дизајнира, развива и опширно тестирање за да одговараат на точната одговара, функционирањето и перформансите на акциите прозорец регулаторот на специфични возило години, го прави и модели.Возилото модел години овој дел се вклопува : Мицубиши Зафат : 2004, 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа