.

.

Urberry Кристал Дијамант Цвет Brooch Pin за Жени, Девојки Невести (Розева)

Urberry Кристал Дијамант Цвет Brooch Pin за Жени, Девојки Невести (Розева)

DEN 119.76
Достапност
Залиха

Креираната кристали блесне со слатка светлина нијанси на сина и изгледаат живописни.Материјал : алуминиум и кристал кристал;Diamension : 6.4 CM(2.5 Инчен);Тежина : 25g.Светкавиот и елегантен brooch за жени со цврсти pin прикачена на задната страна на brooch.Убава и Елегантна - Ова е вид на brooch ќе комплимент вашиот фустан, или shawls, да smarten до работа облека или носат во партии или за една вечер надвор.Добро направени - убава здрав pin прикачена на задната страна на секоја brooch.Боја : Розова.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа