.

.

ASSABER Опстанок Комплет,13 во 1 Опстанок Опрема и Опрема, за Татко ми, на Прва Помош Комплет со Опстанок Нараквици Итни Ќебе Тактички Светло за Авантури на Кампување

ASSABER Опстанок Комплет,13 во 1 Опстанок Опрема и Опрема, за Татко ми, на Прва Помош Комплет со Опстанок Нараквици

DEN 882.96
Достапност
Залиха

????Сите сакаат опстанок подароци : Тие се уникатни, тие се интересни, тие се креативни, тие велат дека ќе се грижи, и тие се страшни.Тоа е совршено порибување stuffer за Божиќ.Тоа го прави одличен Роденденски подарок, премногу.Тоа дури може да биде одличен Groomsman подарок.Добиете нашиот опстанок колекции, и вашиот опстанок подарок купување само може да се направи за оваа година. ???? 13 Компјутери Опстанок Комплет : Нашите професионални итни опстанок опрема комплет вклучува : водоотпорен кутија, тактички пенкало и компас, фенерче, шише за вода клип, мултифункционални spork, жица видов, лов опстанок 4-во-1 опстанок јаже нараквица, оган стартер, carabiner, мултифункционални картичка, владетел, прва помош ќебе.Нашиот опстанок комплет може да ви помогне да се направи тоа преку природна катастрофа релативно unscathed.Тоа ќе го задржи сте подготвени за она што се случува. ????Висок квалитет на Итни Опрема Сет : Сите тактички gear е направена со високо-квалитетни, трајни материјали кои ќе се застане на елементи.Чувајте ги преживуваат со неуспех-слободен итни резерви опрема дури и по подолг период на употреба, што ќе ви овозможи да уживате во време на кампување, диви авантура, или планинарење. ????Широко се Користи : 13 во 1 професионален опстанок опрема алатка комплет вклучува итни материјали кои се погодни за надворешна опстанок или кампување.Тоа е идеален за оние кои сакаат планинарење, лов, пустината опстанок, риболов, отворено авантура, пешачење и отворено кампување. ????Лесни & Преносни : На Sabergear опстанок тактички gear комплет е лесен и компактен за носење и чување на пригоден начин.Професионална тактички опстанок алатка за полнење лесно можат да бидат ставени во ранец, автомобил, фиока, џеб или торба.Исто така може да биде фиксиран за темперамент, качување опрема, или планински велосипед.Совршен за да оди на една авантура, кампување, или лов на патување. ????Купи Сега Ризик : Нашиот опстанок колекции се погодни за роденден подароци или Божиќни подароци за татковци, партнери, или деца.Ние сме посветени да прави сигурни дека ќе љубов вашето купување.Ако не сте задоволни, ние ви ветуваме да ви нудиме брза замена или целосно враќање на средствата.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа