.

.

Рос-Simons 0.10 кт. т.w. Дијамант Лента Pin во Фунта Сребро.

Рос-Simons 0.10 кт. т.w. Дијамант Лента Pin во Фунта Сребро.

DEN 4122.00
Достапност
Залиха

ДИЈАМАНТИ И STERLING SILVER — .10 кт.т.w.дијамант лента pin во фунта сребро.Круг дијаманти.Полиран финиш. 1 1/4 во.долго. 1 1/2 во.широк.Револвер безбедност.ЗАВРШУВАЊЕТО НА ДОПИР — Со својата прилично дизајн, овој дијамант лак pin додава женски акцент на било стил.Го спарите со вашиот секојдневен или формална облека.РОС-SIMONS КВАЛИТЕТ — Лекување на себе си на луксуз Рос-Simons парична казна накит.Дали вашиот избор е направен од 14kt злато, 18kt злато или згодна фунта сребро, нашиот накит секогаш прави траен успех.СОВРШЕН ПОДАРОК ЗА НЕА — Ова е идеален подарок за вашата сестра, ќерка, мајка, сопруга, внука, тетка, најдобар пријател, девојка или себе си!Дали таа сака модерен или традиционален накит, Рос-Simons има широк избор на белегзии, обетки, ѓердани и прстени за да изберете од.ПОДАРОК КУТИЈА ВКЛУЧЕНИ — Рос-Simons накит пристигнува убаво спакуван во подарок кутија, подготвени да задоволство за секоја прилика, вклучувајќи родендени, Божиќ, Денот на Мајката, годишнини, Денот на Вљубените, свадби, graduations и многу повеќе!Поради природни карактеристики на дијаманти, секој е уникатен и може да имаат недостатоци, како што се содржини, флеки и облачност, како и боја варијации.Развивање на свежо начини да се носат безвременски изглед, Рос-Simons мајстори класици.На РС ексклузивни.Нашата убава лак pin е уредно врзани со .10 кт.т.w.дијаманти во фунта сребро.Револвер безбедност, дијамант лак pin.Секој Рос-Simons објектот ќе пристигне во парична казна накит презентација кутија.Продавница Рос-Simons накит ризик, како и сите предмети вклучуваат 30-ден 100% пари гаранција за враќање.Камен Information Gem Тип 1 : Diamond Stone Намали На 1 : Добро-Cut Stone Боја 1 : HStone Јасност 1 : I1 Stone Форма 1 : Круг-Shape Stone Создавање На Метод 1 : Natural Stone Методот На Третман 1 : Не-Treated Stone Тежина 1 : 0.10 Carats Number На Камења 1 : 20.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа