.

.

6 Компјутери Титаниум Комбинација Вежба Допрете Малку Сет Завртка Допирање Алатка Хексадецимален месо тело Алатка за Полнење 6-32nc 8-32nc 10-32nc 10-24nc 12-24nc 1/4-20nc

6 Компјутери Титаниум Комбинација Вежба Допрете Малку Сет Завртка Допирање Алатка Хексадецимален месо тело Алатка

DEN 239.76
Достапност
Залиха

Висок квалитет - Направен од високо-брзински челик(ХСС), висока цврстина и ' рѓа отпор за подолг живот.Различни големини - Постојат вкупно 6 парчиња на вежба чешми во различни големини од М3 да M10 кој можете да го користите за прислушување на различни теми.Дизајн - Чешмите се дизајнирани со спирала флејта и процесот на чип за чистење ќе биде подобро.Функција - Тие се чешми со дупчење функција, што се користи за да ударна дупка и намалување на нови теми во исто време, заштеда на труд и време.Широко се користи - Погоден за дупчење, прислушување, сечење на меки метална, алуминиумска плоча, железо и така натаму.Боја : Злато.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа