.

.

ДАН РЕКАТА Памук Бар Четка Јадење Текстил| Бар Четка Крпи| Мека и Абсорбента KitchenTowels| Бар Четка Крпи најголемиот Дел Set| Чистење Крпи за Дома,Кујна,Ресторани| Бела| 350 G

ДАН РЕКАТА Памук Бар Четка Јадење Текстил| Бар Четка Крпи| Мека и Абсорбента KitchenTowels| Бар Четка Крпи

DEN 431.76
Достапност
Залиха

100% Прстен-откачи Памук. ✅ ПРАВИ ЧИСТЕЊЕ БРЗО И ЛЕСНО : Нашите големи, трајни бар четка крпи може да се справи со било истури, дамка, или хаос, и се одлични за употреба во ресторани или други комерцијални области во кои се бара постојано чистење. ✅ 100% ПАМУК ЗА ВИСОКО ABSORBENCY : Направен од супер мек и абсорбента памучни влакна, секој крпа е дизајниран за да впие до влага и spills без напор, да им помогне исчисти секоја површина и остави без лепливи места зад себе. ✅ ПАКЕТ СОДРЖИ : Сет вклучува долготрајна и обновливи 12 кујна бар четка за чистење крпи во Кафеава боја, великодушно големина 16x19 инчи со hemmed рабовите за да се спречи разрешница, овие крпи за чистење се дизајнирани да трае низ повеќе мие и во машина се перат. ✅ ОДЛИЧНА ЗА ПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА : Идеален за употреба на повеќе површини, нашите памучни пешкири, се одлични за чистење кујни, бањи, гаражи, помошни простории, ѕидови, patios, и други високи сообраќајни гранки.Поефикасно од конвенционалната за еднократна употреба на хартија за крпи, нашиот бар четка крпи дојде во удобен масовно се спакуваат и да се добри за вас и за вашата околина. ✅ ГОЛЕМА KINKI ИДЕЈА : совршен kinki идеја за сите прилики - Божиќ, денот на Благодарноста, Годишнини, родендени.Сепак, во потрага по каква причина да се купи?Секогаш можете да подарок тоа себе си за тоа весела-да гледа кујна!.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа