.

.

adidas Жените Adilette Сандала Слајд, Бела/Шампањ Металик/Бела, 10

adidas Жените Adilette Сандала Слајд, Бела/Шампањ Металик/Бела, 10

DEN 960.00
Достапност
Залиха

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!. 100% Синтетички.Направени во САД или Увезуваат.Гумен ѓон.adidas женска Слајдови.На adidas бренд има долга историја и вкоренето врска со спортот.Сè што правиме е вкоренета во спортот.Водени од немилосрдните извршување на иновациите, како и со децении на таложење спортски науки експертиза, ние се грижиме за сите, од елитата на професионални спортисти и тимови за секој поединец кој сака да направи спортски дел од нивните животи.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.adidas женска Adilette Сандали.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа