.

.

Youniker 3 Пакет за Suunto 9 Baro Екран Заштитник Калено Стакло за Suunto 9 Baro Smart Watch Екран Заштитници Foils Стакло 9H 0.3 MM,Анти-Нула,Балон за Слободни

Youniker 3 Пакет за Suunto 9 Baro Екран Заштитник Калено Стакло за Suunto 9 Baro Smart Watch Екран Заштитници Foils

DEN 263.28
Достапност
Залиха

9 H Цврстина : Youniker Suunto 9 Baro екран заштитник калено стакло карактеристики максимална заштита од секојдневните гребнатини,шокови и дупка со,3 пати посилен од редовниот екран заштитник филм,го заштитува вашиот види од случајно паѓање.Висока Дефиниција : Екстремни јасност задржува оригиналниот на осветленоста на екранот.Ултра-јасно висока дефиниција со 99.9% транспарентност, за да се овозможи оптимално, природни гледање искуство.На Suunto 9 Baro smart watch калено стакло екран заштитник површина има oleophobic слој за да се намали отпечатоци од прсти, Направи филмот јасно и обезбедува висока видливост.Допрете Чувствителност : Ултра тенок-0,3 mm дебелината е сигурен и цврст,Youniker калено стакло екран заштитник за Suunto 9 Baro smartwatch реалниот допир чувствителност за природен чувствуваат дека обезбедува беспрекорна екран на допир за точноста.Лесен за Инсталација : Youniker Suunto 9 Baro smartwatch екран заштитник стакло е направен од висок квалитет на калено-стакло со 100% меур-free adhesives за лесна инсталација и да нема остатоци кога отстранети.Квалитет Гаранција : 100% сосема нов и 30 дена гаранција од страна на Youniker !Само се чувствуваат слободни да контакт прво кога вашиот екран заштитници попуштат,Ние ќе се обезбеди врвен услуги на клиентите за да се направи сте задоволни !.Youniker 3 Пакет За Suunto 9 Baro Smart Watch Екран Заштитник Калено Стакло, Анти-Нула, Анти-Отпечаток, Балон за Слободни Карактеристики на Производот : Многу издржливи и отпорен на гребење,До 9 H цврстина,се гарантира вашиот види најдобра заштита од капки,испакнатини и гребнатини .Ултра-тенок стакло(0,3 mm), високо ниво на транспарентност, висока чувствителност на допир.Обложување на oleophobicity : анти-отпечаток, анти-нафта, анти-киселина и други загадувачи.Експлозија-доказ,да се загрози-отпорни - Ако скршен,Калено стакло screen protector ќе се пробие во мали парчиња кои не се остри, што го прави побезбеден од други производи од стакло.Youniker стакло заштитници за Suunto 9 Baro smart watch се дизајнирани за да биде 99.99% транспарентно да ги промовираме оптимален,природни,кристално јасно гледање искуство.Допрете Чувствителност - Многу одговорен и чувствителни допирање на перформансите го прави вашиот види функционира непречено и работи брзо.Лесна инсталација - Youniker стакло екран заштитник за Suunto 9 Baro лесно може да се инсталира без меур и и отстрануваат без остатоци.Компатибилност : Само наменета за Suunto 9 Baro Smart Watch(не за друг модел) Пакетот вклучува : 3pcs Suunto 9 Baro Види Калено Стакло Екран Заштитник 3pcs Влажно Чистење Хартија 3pcs Хемиско Чистење Хартија 3pcs Прашина Апсорбер 1pcs сандак Гаранција : 100% сосема нов и 30 дена гаранција од страна на Youniker.Ве молиме слободно контактирајте со нас, прво ако екранот заштитник сте примиле е неисправен или имате било каков друг проблем,Ние ќе ви обезбедиме одлична услуга на клиентите да се направи сте задоволни !.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа