.

.

Бери.Ванг Paisley Вратоврска Мода Поставите Hanky Cufflinks Neckties за Мажи Ткаени Свила

Бери.Ванг Paisley Вратоврска Мода Поставите Hanky Cufflinks Neckties за Мажи Ткаени Свила

DEN 719.76
Достапност
Залиха

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Свила.Увезени. ◆Пакет Содржи : Вратоврска+Handkerchief+2 Cufflinks,најдобри врски за мажи!. ◆Големина : Вратоврска Ширина : 3.35 инчи(8.5 cm); Вратоврска Должина : 59 инчи(150cm); Handkerchief : 9 инчи x 9 inche(23cm x 23cm); Cufflink : 0.55 инчи(1.4 cm). ◆Материјал : не ' рѓосувачки челик за cufflinks 9 инчи x 9 инчи на џеб square Stainless челик за cufflinks 9 инчи x 9 инчи на џеб square Stainless челик за cufflinks 9 инчи x 9 инчи на џеб square Stainless челик за cufflinks 9 инчи x 9 инчи на џеб square Stainless челик за cufflinks & свила за вратоврска и hanky Black подарок кутија.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа