.

.

Снег Џо SJ600 Серија Снег Throwers Хардвер Пакет

Снег Џо SJ600 Серија Снег Throwers Хардвер Пакет

DEN 191.76
Достапност
Залиха

За употреба со сите Sj600 Серија снег throwers, вклучувајќи : Sj620/Sj621/sj622e/sj623e/Sjm988. Заеднички одредување knob + болт : чаша главата Плоштадот вратот болт (4)/се справи со knob (4) хексадецимален нут (4).Цевка Deflector knob + болт : хексадецимален нут (2)/прилагодување knob (2)/купот на главата Плоштадот вратот болт (2).Кабел за Фиксирање на носителот.Добро да се оди!Треба дел?Ги собереш вашиот Пакет!На SJ600 S-HP хардвер Пакет содржи сè што ви треба за да се задржи вашиот опрема во совет-топ форма.Нема повеќе погодување дали имаш право дел.Секоја торба содржи нашите најпопуларни делови за вашиот модел.Една торба, една цена - е една голема неутрална боја, за да дополнуваат вашиот снег throwers.Тоа не се многу подобро од тоа!Ние се обидуваме се потрудиме да ви понуди некоја неутрална боја.Понекогаш, сепак, боите можат да се разликуваат, но ќе го сакам начинот на кој тие работат - !.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа