.

.

Бери.Ванг Paisley Вратоврска Мода Поставите Hanky Cufflinks Neckties за Мажи Ткаени Свила

Бери.Ванг Paisley Вратоврска Мода Поставите Hanky Cufflinks Neckties за Мажи Ткаени Свила

DEN 383.52
Достапност
Залиха

Увезени. ◆Пакет Содржи : Вратоврска+Handkerchief+2 Cufflinks,најдобри врски за мажи!. ◆Големина : Вратоврска Ширина : 3.35 инчи(8.5 cm); Вратоврска Должина : 59 инчи(150cm); Handkerchief : 9 инчи x 9 inche(23cm x 23cm); Cufflink : 0.55 инчи(1.4 cm). ◆Материјал : не ' рѓосувачки челик за cufflinks& ткаени свила за вратоврска и hanky. ◆Пакување : сите вратоврска поставите дојде во хартиена кутија за да се избегне истиснување и нечистотија,можете да им даде на тоа да се мажи како подароци директно. ◆Шема : дизајнер paisley стил со уникатни ткаени занает го прави надвор од обичните,најдобрите додатоци за свадба/партија.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа