.

.

GPM XMods Генерација 1 Надградба Делови Графит Главното Вратило (Оригиналната Големина за 2WD) - 1Pc Црна

GPM XMods Генерација 1 Надградба Делови Графит Главното Вратило (Оригиналната Големина за 2WD) - 1Pc Црна

DEN 1344.00
Достапност
Залиха

Име на производ : Графит Главното Вратило - 1 Pc (Оригиналната Големина За 2 WD).Точка Бр. : GXM025/2 WD-Б.К.Боја : Црна.Ќе одговара : 1/28 XMods Генерација 1. Цел ќе бидат обработени и се испраќаат во 1-3 дена, обично трае 7-20 дена да пристигне во светот.XMods Генерација 1 Надградба Делови Графит Главното Вратило (Оригиналната Големина За 2 WD) - 1 Pc Црна.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа