.

.

Орегон 31-070 Одвратна Стартер Собранието Косилка За Трева Дел

Орегон 31-070 Одвратна Стартер Собранието Косилка За Трева Дел

DEN 865.44
Достапност
Залиха

Орегон 31-070 Замена Хонда Одвратна Стартер Собранието.Квалитетот Орегон Замена Дел Хонда.За Хонда GXV140 & GXV160 мотори.Го заменува 28400-ZG9-803, 28400-ZG9-802, 28400-ZE7-M02. ОРЕГОН специјализира во висок квалитет, OEM резервни еквивалентни делови и производи.Без разлика дали тоа е мала гориво филтер или голем дек вретено, и сé помеѓу, ОРЕГОН замена на делови се произведени да ги исполнуваат или надминуваат ОЕМ спецификации.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа