.

.

YEE PIN 2021 Bronco U725 Екран Заштитник Foils: Екран Заштитник за Најновите Bronco U725 2021 12In екран осетлив на допир PET Пластика Заштитна Фолија HD Јасно (2 парчиња)

YEE PIN 2021 Bronco U725 Екран Заштитник Foils: Екран Заштитник за Најновите Bronco U725 2021 12In екран осетлив

DEN 380.64
Достапност
Залиха

Екран заштитник ексклузивен дизајн за најновите 2021 Bronco U725 екран осетлив на допир, овој екран заштитник е компатибилна со контрола на јачина на звук.Најновите 2021 Bronco U725 добар квалитет и издржливи цврсти доволно да се каде прсти нема да нула и лесно да се чисти.Најновите 2021 Bronco U725 направени од врвен пластика, материјал кој може да се задржи вашиот екран од дневно се носат, да ги задржи вашиот екран сосема нов.Доаѓа со она што треба да имате за да го користите 2* PET пластика заштитни филмови 2* Инсталација помошни алатки 1* Нула картичка.Лесно да се инсталира со доаѓањето помошни алатки, усогласување на заштитник со твоите најновите 2021 Bronco U725 екран осетлив на допир, се стави леплива страна на екранот.Боја : 12 Инчен.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа