.

.

MakerBeam Лежишта, Завртки и (само Заклучување) Ореви (Пакување од 10)

MakerBeam Лежишта, Завртки и (само Заклучување) Ореви (Пакување од 10)

DEN 393.12
Достапност
Залиха

Maker Beam лежишта донесе слободни линеарно движење во вашиот дизајн.Торба состои од лежишта (10x), M3 12mm завртки (10x), M3 ореви (10x), M3 само заклучување ореви (10x).Лагери се 5mm дебелина.Надвор димензија е 13mm, внатре дијаметар мерки 3мм.Се монтира на некоја греда, тоа ќе се прошири околу 1.5 мм од работ на зрак.На 3мм внатрешен дијаметар го прави лесно да се качи на М3 гром.Сите Maker Beam елементи може да се комбинираат и да се користи (без заварување е потребно) овозможување на пократки дизајн и собранието пати.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа